Apceļo Latviju

Kā pavadīt vasaru un kurus objektus apskatīt? Aplūko šīs digitālās vietnes, lai saplānotu savus ceļojumus. Arī mūsu kempings is atrodams šajās vietnēs.

Kā pirmo minēsim https://www.campingbaltic.com/ kurā ir atraktīvākie kempingi un viesu mājas gan Latvijā, gan Lietuvā un Igaunijā. Brīnišķīgs projekts, kas radies apvienojoties visām 3 Baltijas balstīm apvienojot visu skaistāko ko mēs varam piedāvāt. Šī informācija ir arī kataloga formātā, ko var gan digitāli lejupielādēt, gan paņemt Viršu degvielas stacijās, Informācijas centros vai katalogā minētajos kempingos, tai skaitā arī pie mums.

CampingBaltic ir arī apskates objekti un ir izstrādāta arī mobilā aplikācija TRAVIGO ko var ielādēt gan Apple gan Android sistēmas  lietotāji. Brīnišķīgs projekts, kas radies apvienojoties visām 3 Baltijas balstīm.

https://www.campingbaltic.com/

Ciemojoties pie mums kempingā, iesakam atvērt VisitAizkraukle.lv kur var atrast vietējos tūrisma objektus, kā arī Tūrisma informācijas centrus un pasākumu kalendāru.

visitaizkraukle lv

Zemgales apceļošanai iesakām izmantot TravelZemgale.LV ar skaistām fotogrāfijām, iedvesmojošiem video un maršruta plānotāju.

Apceļo Zemgali

Un protams Lauku Ceļotājs, kas ir profesionāla lauku tūrisma asociācija dibināta 1993. gadā un šobrīd apvieno ~330 biedrus.

Lauku ceļotājs