Pasākumiem

Vēlies pasākumu līdz 50 cilvēkiem? Mīļi gaidīsim Tevi pašā Daugavas krastā, Jaunjelgavā. Pie mums var novadīt meistarklases, organizēt nometnes, retrītus, izstādes, tirdziņus, koncertus, izbraukuma (pop-up) restorānus, kā arī privātas viesības, kāzas un kristības.

Mūsu sfēriskais kupols ir lieliska vieta korporatīviem semināriem līdz 50 cilvēkiem.

Mūsu piedāvajums:

TELPAS: Sfēriskais kupols 132m2, 7m augsts ar 6 apaļiem galdiem, pie katra 8 personas. Varam arī 50 krēslus izvietot teātra zāles veidā ar skatu uz skatuvi un Daugavu fonā. Piezīme - ļoti karstā laikā kupolā uzturēties nebūs iespējams. Karstos laika apstākļos piedāvājam krēslus izvietot zem telts nojumes.

NAKTSMĪTNES: piedāvājam 5 teltis ar divguļamām gultām, 2 četrvietīgas teltis, 1 telti ar 2 divvietīgām gultām. Kopā 22 guļvietas. Papildus varam piedāvāt 4 teltis, kur nakšņot ar savu inventāru un telts/kemperu vietas. Nakšņošana komfortablos viesnīcu numuriņos ir iespējama Klidziņā, kas atrodas pāri Daugavai. Pārbraucieni ar kuģīti vai motorlaivu iekļauti cenā.

Piedāvājam arī kublu, pirtiņu un Daugavā noenkurotu platformu atpūtai uz ūdens.

ĒDINĀŠANU kempingā iespējams noorganizēt un galdus uzklāt sadarbojoties ar Garšu Banku.

IZBRAUKUMS AR KUĢĪTI: ekskursijas ar kuģīti iespējamas pa un pret Daugavas straumi aplūkojot dažādus objektus abos Daugavas krastos. Uz kuģīša ir iespējams arī baudīt brokastis, pusdienas, vakariņas uzservētas no Klidziņas restorāna.

PLOSTA NOMA nesteidzīgai Daugavas straumes baudīšanai vai meditācijas, jogas sesijām.

Ūdenstūtisma inventāra noma 2km lejup pa Daugavas straumi, var vienoties par inventāra piegādi.