Copy of Pasākumi

3LIVE koncerts 6.maijs 2023 19:30

Sezonas atklāšana 3LIVE project

Vairāk informācijas var atrast šeit: 

 

Gongu nakts pudža 23.decembris

Gongu nakts pudža ir nakts gongu meditācija, kuras laikā visu nakti maigi skan gongi, attīrot iekšējo un ārējo telpu notiek dziedinoši procesi mūsu zemapziņā. Meistariem mainoties, liegi mainās enerģija, ienesot telpā jaunus toņus un vibrācijas visas nakts garumà. Tā būs īpaša skaņas, enerģiju,  Kristāla trauku un 7 gongu -Saule, Sedna , Cosmo un Uguns, Gaiss, Zeme, Ūdens stihiju gongu vibrāciju deja. Iespēja katram visu nakti “strādāt” ar saviem nodomiem un mērķiem. Gongu nakts pudžu vadīs Sanita Lablaika un Jānis Pūkis.

Lai uzzinātu vairāk un iegādātos biļetes seko saitei 

 

Kempings pie Daugavas piedāvā muzikālu pēcpusdienu ar pasaules līmeņa mūziķiem: čella virtuozu Ivars Bezprozvanovs un profesoru Aldis Liepiņs, klavieres.

Izcilo priekšnesumu varēsim baudīt ērti sēžot pie galdiņiem, romantiskā sveču gaismā. Pasākums 2 daļās ar starpbrīdi.

Biļetē iekļauta uzkodu plate (gardēžu veikals "Lauva"), glāze dzirkstošā vīna vai bezalkaholiskā dzēriena. Vakara otrajā daļā baudas pilnībai, piedāvāsim kūciņu ar tēju vai kafiju. Vīnus pēc izvēles, varēsiet iegādāties papildus.

Paldies Jaunjelgavas kultūras nama vadītājai par iespēju pasākumu rīkot siltās un plašās telpās, kamēr mēs vēl domājam, kā Kempings pie Daugavas kupolu piemērot ziemas apstākļiem.

Palutini sevi ar bezrūpīgu vakaru.

Vietu skaits ierobežots. Biļetes cena 35 eiro. Biļetes var iegādāties šeit.

Svētdien 11.decembris pulksten 16:00

KUR: Jaunjelgavas kultūras namā (pie mums kupolā ir pārāk auksti).

 

Šeit un tagad. Gongi: Sedna un Kosmos, kristāla trauki

13.novembrī pie mums viesosies Sanita Lablaika ar stundu garu meditatīvu programmu izmantojot kristāla bļodas un gongus: Sedna un Kosmos, ko klausīsimies guļus uz matračiem.
Pēc skaņdarba sazemēsimies dzerot zāļu tējas ar cepumiem. Tējas dzeršanas laikā izvilksim eņģeļu kārtis ar vēstījumiem no smalkās pasaules.

Vairāk par Sanitu var uzzināt šeit: www.sanitalablaika.lv 

Paņem līdz siltas zeķes plediņu, lai justos komfortabli. 
Biļešu skaits ierobežots, cena 20,- eiro

Biļešu iegāde šeit.

Tel uzziņām 25678898