Iedvesmas stāsts

1 no 5

Bez Tavas komandas, nebūtu Tava biznesa, pasaki paldies ar dienu ārpus telpas.

Piedāvājam pasākumu Tavai komandai, lai pavadītu kopā laiku brīvā dabā. Atsķirībā no citiem viesu namiem un konferenču telpām, mūsu sfēriskais kupols piedāvā pilnīgu saplūšanu ar dabu, vienlaikus nodrošinot iekštelpu komfortu. Mums ir arī pasākumu telts, ekskursijas ar kuģīti, laivu, plostu, divriteņu un SUP dēļu noma. Noorganizēsim vietējos ēdinātājus. Palīdzēsim saplānot jums dienu gan ar darba, gan atpūtas elementiem.

💫Nodrošinam 132m2 lielu sfērisko kupolu ar pilnīgu dabas klātbūtni  pasākumiem līdz 60 cilvēkiem.

💫Pasākumu telts 65m2 ar ietilpību 40 cilvēki, Telts ar grīdu un kukaiņu sietiem, 6 logi un 3 durvis.

💫Biznesa semināri, plenēri, sapulces apvienojumā ar komandas saliedēšanas pasākumiem gan uz ūdens, gan sauszemes.

💫Izklaidēm piedāvājam gan izbraucienu ar kuģīti, gan laivu un SUP nomu, koncertus.

💫Nodrošinam vietējo uzņēmēju sagādātu ēdināšanu.

💫Naktsmītnes gan pie mums, gan pāri upei.

Darbdienu cena 10,- eiro no cilvēka

Viena diena Tavas komandas labsajūtai

Varat atbraukt ar dažādiem transporta veidiem, arī ar vilcienu un autobusu. Personīgās mašīnas var novietot pie kuģīša piestātnes, kuģītis jūs pievedīs tieši pie kupola.

Rekomendējam dienu sākt ar apzinātu ķermeņa praksi, kas neprasīs īpašu piepūli vai treniņtērpu, taču atbrīvojies no uzkrātā stresa atbrīvojot gan ķermeni, gan prātu.

Tālāk jau dienas ritumā saplānosim aktivitātes atbilstoši Tava biznesa specifikai un nobeigsim dienu ar koncertu vai karaoke pasākumu pie ugunskura.

Arī guļvietas mēs varam sarūpēt, gan pie mums, gan pāri upei esošajā viesnīcā "Klidziņa".

  • Pasākumu telts

  • Ēdināšana

  • Izklaides pasākumi

  • Radošās darbnīcas

  • Sports

  • Ekskursijas

  • Kupols 70 vietām

  • Paviljons

1 no 8

Iepazīsties

Kempinga īpašniece Dace Druva ir 20 gadus pavadījusi korporatīvā vidē ceļot komandu produktivitāti un saliedējot komandas strādājot  15 dažādās valstīs. Dace ir sadarbojusies ar pasaulē vadošajiem "Change management" ekspertiem un ar prieku palīdzēs izveidot gan radošu, gan motivējošu dienu Tavai komandai. Dace pati ir vadījusi 100 cilvēku lielu komandu un saskārusies ar daudzām problēmsituācijām.

Noteikti rekomendēsim labāko izvēli Tavai komandai, kā iziet no rutīnas un šabloniem, kļūt saprotošākiem, iecietīgākiem un produktīviem.

Mēs varam Tev palīdzēt piemeklēt dažādu speciālistu speciālistus un vieslektorus, kam ir pieredze tieši Latvijas biznesa vidē un kas var strādāt gan ar uzņēmuma līderiem, gan vadošajiem speciālistiem.

Zvani un piesakies tulīt, pirms vēl kempinga sezona ir sākusies 25678898

Atsūti savus kontaktus un mēs sazināsimies ...