Par mums

Kempings "Pie Daugavas" ir izveidots uz paaudžu paaudzēs mantotas zemes pie Daugavas, uz Jaunjelgavas un Sērenes robežas. 1924 gada plūdos, mūsu senču mājvieta Ceriņi tika neglābjami nopostīta un kopš tā laika šis gleznainais zemes stūrītis vairs nav ticis apdzīvots. 

2020 gadā globālā pandemija Covid-19 satricināja pasauli sagriežot kājām gaisā miljoniem cilvēku esošo dzīvesveidu. Kempinga īpašniece, Dace Druva, kas 20 gadus bija pavadījusi ceļojot darba vajadzībās pa plašo pasauli, atgriezās mājās. Ceļojumiem tika pielikts punkts, taču ne vēlmei izbaudīt ko jaunu. 

Mēs piedāvājam dzīvi zem zvaigznēm, kur apstājas laiks. Neskrien, nestreso, nesteidzies - tā vietā izbaudi rāmu dzīves plūdumu atdodoties dabas stihijām. Nekad vēl Tava dzīve nav bijusi tik tieši atkarīga no laika apstākļiem. Tu jutīsi vēja brāzmas, kas ieskriesies pāri Daugavas plašumiem un trieksies telts jumtā, Tu dzirdēsi lietus lāses, kas uzsāks skaņas simfoniju palēnām pāraugot varenā pērkona negaisā, Tu sajutīsi rīta saules svelmainos starus, kas neļaus Tev gulēt, Tevi modinās putnu koris jau gaismiņai svīstot, Tu izbaudīsi apmākušās dzienas burvību, kad mākoņi veļas pa zemes virsu un var atļauties vienkārši nedarīt neko. 

Vai Tu vari būt ar sevi? Vai Tu vari ļaut sev būt? Vai Tu vari ļauties un paļauties laika un dabas plūdumam? Atbrauc un pamēģini.

Mēs piedāvājam maksimālu komfortu dzīvei zem zvaigznēm. Mūsu teltis ir 5m platas un 3m augstas, paklājs nodrošinās komfortu Tavām pēdām, ērtais matracis nodrošinās komfortu Tavai mugurai, katrā teltī is ērts klubkrēsls kur iegrimt ar grāmatu rokās. Elektrība un WIFI nodrošinās saziņu ar ārpasauli.

Brauc pie mums, lai radītu - ūdens un Internets - viss kas ir vajadzīgs radošam cilvēkam.

Mūsu senču zeme ir gadsimtu stāvējusi atmatā, uzkrājusi enerģiju un gatava dalīties ar šo enerģijas lādiņu. 

Mēs Latvieši, esam bagāta tauta. Bagāta ar senču mantojumu, neizzudušiem simboliem, kas vēl joprojām pastāv mums blakus un dod mums spēku. Lai aktivizētu šīs vietas enerģiju, mēs izveidojām kempingu saules zīmes veidolā ar 8 teltīm aplī simbolizējot astoņu staru saulīti.

"Saule – dzīvības un mūžīgās kustības simbols, bez kuras nebūtu dzīvības. Saules gaisma simbolizē iedvesmu un garīgu vērojumu. Tā sargā dzimtu, nes Dieva svētību, ir Visuma norišu harmonijas un augstāko estētisko vērtību paudēja.

Aplis iezīmē iekšējās un ārējās pasaules norobežojuma ideju, gaismas un tumsas, labo un ļauno spēku cīņu, labā aizsardzību. Saules zīme simbolizē kopību, vienotību, drošību, gaismu, mūžību, bezgalīgu telpu bez dimensijām. Saules zīmes centrā atrodas cilvēka dvēsele, viņa augstākais es. Centrs simbolizē arī smalko jeb domu enerģiju, Dieva padomu." Avots: https://www.la.lv/saules-zime-ektermane