Mēs piedāvājam dzīvi zem zvaigznēm, kur apstājas laiks. Neskrien, nestreso, nesteidzies - tā vietā izbaudi rāmu dzīves plūdumu atdodoties dabas stihijām. Nekad vēl Tava dzīve nav bijusi tieši atkarīga no laika prasībām. Tu jutīsi vēja brāzmas, kas ieskriesies pāri Daugavas plašumiem un trieksies telts jumtā, Tu dzirdēsi lietus lāses, kas uzsāks skaņas simfoniju palēnām pāraugot varenā pērkona negaisā, Tu sajutīsi rīta saules svelmainos starus, kas neļaus Tevi jau guļ putstot, Tevi modē jau putstot. Tu izbaudīsi apmākušās dzienas burvību, kad mākoņi veļas pa zemes virsu un var atļauties vienkārši nedarīt neko. 

Par mums

Kempings "Pie Daugavas" ir izveidots uz paaudžu paaudzēs mantotas zemes pie Daugavas, uz Jaunjelgavas un Sērenes robežas. 1924 gada plūdos, mūsu senču mājvieta Ceriņi tikai neglābjami nopostīta un kopš tā laika šis gleznainais zemes stūrītis vairs nav ticis apdzīvots. 

Mēs piedāvājam maksimālu komfortu dzīvei zem zvaigznēm. Mūsu teltis ir 5m platas un 3m augstas, paklājs nodrošināts komfortu Tavām pēdām, ērtais matracis nodrošinās komfortu Tavai mugurai, katrā teltī ir ērts klubkrēsls kur iegrimt ar grāmatu rokās. Elektrība un WIFI nodrošinājums saziņu ar ārpasauli.

Brauc pie mums, lai radītu - ūdens un Internets - viss kas ir vajadzīgs radošam cilvēkam.

Mūsu senču zeme ir gadsimtu stāvējusi atmata, uzkrājusi enerģiju un gatava dalīties ar šo enerģijas lādiņu. 

Dace Elza Druva

Dace atgriezās mājās pēc 20 ārzemēs pavadītiem gadiem un kā "detoksa" veidu izvēlējās dzīvi pie Daugavas, putnu dziesmas un vēju šalkas. Šis brīnišķīgais dabas stūrītis tiek piedāvāts arī jums pilnvērtīgai atpūtai no pilsētas trokšņiem un burzmas.

  • Bez vīrieša rokām kempingā neizikt, tādēļ Vilnis Druva pavada kempingā visu savu brīvo laiku.

  • Arī brālis un brāļadēls aktīvi darbojas līdzi un atbalsta kempingu izveidojot piestātni kuģītim un peldošu pirtiņu.

  • Visi vasarnieki, kas atbrauc ciemos tiek likti pie pie darba, ieskaitot meitas, dēlu un mazbērnus.

1 no 3

Atraksti mums, esam tikai e-pasta attālumā

Saziņas veidlapa