1 no 5

Uztici savu retrītu mums

Palīdzēsim retrītu vadītājiem izplānot un noorganizēt rentablu un transformējošu pasākumu. Mēs piedāvājam vietu, kas atver dvēseles ļaujoties dabas dziedinošajam spēkam. Tavi klienti saņems neaizmirstamu pieredzi un Tu vēlēsies pie mums atgriesties atkal un atkal.

Kempings pie Daugavas ne tikai piedāvā vietu Tavam retrītam, bet arī uzņemsies mārketingu, budžeta plānošanu un reklāmu Tavam pasākumam. Mēs arī būsim klātesoši 24x7 nodrošinot Tev pilnvērtīgu atbalstu. Tev atliks tikai koncentrēties uz pasākuma vadīšanu. Sfēriskais kupols un pasākumu telts nodrošinās Tevi pret jebkurām dabas kaprīzēm.

Pretēji citām retrītu vietām, mums rūp Tava pasākuma panākumi un rentabilitāte. Mēs ticam, ka enerģijas apmaiņai jābūt adekvātai arī naudas izteiksmē. Mēs Tev palīdzēsim Izpārdot Tavu pasākumu viegli un bez stresa balstoties uz The Four Agreements retrītu plānošanas metodoloģiju.

 

1 no 4

Mūsu piedāvājums

Pasākumu vieta

Latvijā lielākais kupols pasargās Tavu pasākumu no nelabvēliīgiem laika apstākļiem. Kupola ietilpība 60 cilvēki. Ja būs ļoti karsts laiks, tad uzstādīsim pasākumu telti 65m2 ar ietilpību 40 cilvēki. Neatkarīgi no laika apstāļiem - tavs pasākums izdosies!

Naktsmītnes

7 mēbelētas zvanu teltis, ar 6 divvietīgām un 6 vienvietīgām gultām. Visās teltīs ir ērtas gultas, paklāji, divi krēsli, elektrība, tējkanna, krūzītes, tēja un kafija. Naktsgaldiņš un pārnēsājama lampa. Papildus varat izīrēt elektrisko kamīnu omulīgākam vakaram. Omulīgas viesnīcas istabiņas piedāvā Klidziņa, kurp varat pārcelties ar kuģīti vai laivu tieši no kempinga piestātnes.

Koplietošanas telpas un labierīcības

Kempinga teritorijā ir 4 tualetes, 1 duša un kopēja virtuvīte. Virtuves aprīkojums: izliene, elektriskā plītiņa, ledusskapis, mirkroviļņu plīts, kafijas automāts un veļas mazgājamā mašīna. Varat rezervēt arī kublu un pirtiņu uz ūdens

Mūsu pakalpojumi

Mēs piedāvājam Tev palīdzēt ar mārketingu, budžeta plānošanu un reklāmu Tavam pasākumam. Mēs arī būsim klātesoši 24x7 nodrošinot Tev pilnvērtīgu atbalstu.

Aktivitātes

Palīdzēsim noorganizēt papildus aktivitātes Tavam retrītam, lai dalībnieki gūtu aizraujošu pieredzi. Varam pieaicināt gongu meditāciju praktiķus, mūziķus, māksliniekus, nodrošināt ēdināšanu un ekskursijas.

Ūdenstūrisma centrs

Ciešā sadarbībā ar ūdenstūrisma centru, mēs piedāvājam dažādas laivas: kanoe, airu un motorlaivas. Lielo plostu 100m2 un 2 mazos plostus. Piedāvājumā ir arī SUP dēļi un divriteņi.

Apkārtne

Kempings atrodas 2km no Jaunjelgavas vēsturiskā centra. Jaunjelgavā iesakam apmeklēt Tūrisma Informācijas centru, Kafeinīcu Garšu Banka, pastaigāt pa promenādi un apskatīt pilsētas parku, estrādi, BMX trasi un āra fitnesa vietu.

Kā pie mums nokļūt?

Mēs atrodamies 90km no Rīgas. Pie mums ir ērti atbraukt ar autobusu, kas iet caur Jaunjelgavu vai gar Klidziņu. Ja Tev ir divritenis, tad iesakām braukt ar vilcienu līdz Skrīveriem un tad noripot pa kalnu lejā līdz kuģīša piestātnei. Kuģītis pievedīs Tevi tieši pie Kempinga.
 • Anita D.

  Man ir vislabākā pieredze retrītu organizēšanā sadarboties ar "Kempings pie Daugavas". Vietas saimnieki ir patiešām Saimnieki ar lielo burtu, jo to var sajust katrā detaļā, katrā pretīmnākšanā un atbildē.

  Daugavas tuvums, kupols, teltis, kurās ir tik fantastisks komforts, laipnie saimnieki - ko gan vēl var vēlēties, ja gribi vienlaikus būt arī dabā. Vieta, kur labklājība sasaucas ar iespēju piedzīvot dabas tuvumu. Anita

 • Ananda

  Good morning ☀️

  Thank you very much for this warming welcome 🙏

  Your space is really magical and magnificent

  Yesterday circle was so feminine, so beautiful, so powerful

  I appreciate everything what you did for us

  I think we will come back again in October ✨🙌🏼

Nakšņošana glamūrīgajās teltīs

Zvanu teltis, mēbelētas teltis, glempings, glamping latvia

Zvanu teltis

Rezervē savu telti online vai zvani un mēs Tev palīdzēsim 25678898 1.... 

Mēs sadarbojamies ar dažādiem pavāriem, iespējama ēdienu piegāde, galdus varam uzklāt līdz 30 cilvēkiem. Varat izmantot savu pavāru, vai gatavot paši.

1 no 6

Duša, pirtiņa vai kubls?

Par mums

Kempings "Pie Daugavas" ir izveidots uz paaudžu paaudzēs mantotas zemes pie Daugavas, uz Jaunjelgavas un Sērenes robežas. 1924 gada plūdos, mūsu senču mājvieta Ceriņi tikai neglābjami nopostīta un kopš tā laika šis gleznainais zemes stūrītis vairs nav ticis apdzīvots. 

Dace Elza Druva

Dace atgriezās mājās pēc 20 ārzemēs pavadītiem gadiem un kā "detoksa" veidu izvēlējās dzīvi pie Daugavas, putnu dziesmas un vēju šalkas. Šis brīnišķīgais dabas stūrītis tiek piedāvāts arī jums pilnvērtīgai atpūtai no pilsētas trokšņiem un burzmas.

 • Bez vīrieša rokām kempingā neizikt, tādēļ Vilnis Druva pavada kempingā visu savu brīvo laiku.

 • Arī brālis un brāļadēls aktīvi darbojas līdzi un atbalsta kempingu izveidojot piestātni kuģītim un peldošu pirtiņu.

 • Visi vasarnieki, kas atbrauc ciemos tiek likti pie pie darba, ieskaitot meitas, dēlu un mazbērnus.

1 no 3

Atsūti mums savus kontaktus, un mēs sazināsimies

Saziņas veidlapa