Korporatīvi pasākumi darba dienās

Piedāvājam vietu korporatīviem pasākumiem darbdienās sākot no 10,- par cilvēku.

💫Nodrošinam 132m2 lielu sfērisko kupolu ar pilnīgu dabas klātbūtni  pasākumiem līdz 60 cilvēkiem.

💫Pasākumu telts 65m2 ar ietilpību 40 cilvēki, Telts ar grīdu un kukaiņu sietiem, 6 logi un 3 durvis.

💫Biznesa semināri, plenēri, sapulces apvienojumā ar komandas saliedēšanas pasākumiem gan uz ūdens, gan sauszemes.

💫Izklaidēm piedāvājam gan izbraucienu ar kuģīti, gan laivu un SUP nomu, koncertus.

💫Nodrošinam vietējo uzņēmēju sagādātu ēdināšanu.

💫Naktsmītnes gan pie mums, gan pāri upei.

Piedāvājam  dienas programmu, lai pavadītu dienu brīvā dabā, radošam domu lidojumam. Palīdzēsim piemeklēt veiksmīgāko pasākuma formu tieši Tavas komandas vajadzībām.

Atver savas komandas potenciālu ar dienu ārpus telpām! Pēc šādas radošas dienas svaigā gaisā un tomēr ērtos un komfortablos apstākļos pasākumu kupolā, Tava komanda atgriezīsies ofisā enerģiska un darboties griboša.

Vai varbūt jūs pārsvarā darbojaties strādājot no mājām? Lielisks veids, ka satikties ar kolēģiem neformālā atmosfērā un sabalansēt gan biznesa aktivitātes, gan atrašanos svaigā gaisā, gan izklaidi.

Ideāla vieta līgumu slēgšanai ar jauniem biznesa partneriem!

Piedāvājam dienu gan pie Daugavas, gan uz Daugavas. Jūsu rīcībā būs gan kuģitis ar ērtiem krēsiem, jumtu un ietilpību līdz 35 cilvēkiem, gan laivu parks ar SUP dēļiem, kanoe laivām, airu laivām, ūdens velosipēdiem un plostiem. Lielākais plosts ir 100m2 un karstos laika apstākļos, daļu no aktivitātēm var pavadīt uz ūdens.

Neliels iekats Tavas komandas dienas aktivitātēs. 

Varat atbraukt ar dažādiem transporta veidiem, arī ar vilcienu un autobusu. Personīgās mašinas var novietot pie kuģīša piestātnes, kuģītis jūs pievedīs tieši pie kupola.

Rekomendējam dienu sākt ar apzinātu ķermeņa praksi, kas neprasīs īpašu piepūli vai teniņtērtu, taču ļaus atbrīvoties un uzkrātā stresa un atbrīvot gan ķermeni, gan prātu.

Tālāk jau dienas ritumā saplānosim aktivitātes atbilstoši Tava biznesa specifikai un nobeigsim dienu ar koncertu vai karaoke pasākumu pie ugunskura.

Arī guļvietas mēs varam sarūpēt, gan pie mums, gan pāri upei esošajā hotelī "Klidziņa".

Par mums 

Kempinga īpašniece Dace Druva ir 20 gadus pavadījusi korporatīvā vidē ceļot komandu produktivitāti un saliedējot komandas strādājot  15 dažādās valstīs. Dace ir sadarbojusies ar pasaulē vadošiem "Change management" expertiem un ar prieku palīdzēs izveidot gan radošu, gan motivējošu dienu Tavai komandai. Dace pati ir vadījusi 100 cilvēku lielu komandu un saskārusies ar daudzām problēmsituācijām.

Noteikti rekomendēsim labāko izvēli Tavai komandai, kā iziet no rutīnas un šabloniem, kļūt saprotošākiem, iecietīgākiem un produktīvākiem.

Mēs varam Tev palīdzēt piemeklēt dažādus speciālistus un vieslektorus, kam ir pieredze tieši Latvijas biznesa vidē un kas var darbities gan ar uzņēmuma līderiem, gan vadošajiem speciālistiem.

Zvani un piesakies tulīt, pirms vēl kempinga sezona ir sākusies.

Tel 25678898 Dace Druva

Pieteikties pasākuma rezervācijai var arī ar kontaktformu.

 Kontaktforma - seko saitei un norādi vēlamo datumu un aptuveno cilvēku skaitu pasākumam. Mēs ar Tevi sazināsimies, lai izrunātu visas pasākuma nianses.

 Atver "Diena ārpus telpas" digitālo PDF failu šeit.

 

 

korporatīvs pasākums