News

Lotus Mahal pasākumu telts

Lotus Mahal pasākumu telts

Lotus Mahal telts ir tandēms ar mūsu sfērisko kupolu. Brīžos, kad sfēriskajā kupolā paliek pārlieku karsti - ir īstais laiks pārcelt viesības uz pasākumu telti. Naktī savukārt, teltī var komfortabli nakšņot 8 cilvēki palielinot kempinga kopējo gultasvietu skaitu līdz 30.

Lotus Mahal telts sponsors ir Aizkraukles novada pašvaldība, piešķirot līdzekļus SIA "ES&ME" kā konkursa “Esi uzņēmējs Aizkraukles novadā 2022!” laureātam.

Lotus Mahal telts ir pasaulē lielākā slēgtā tipa telts, kas veidota ļoti elegantā arhitektoniskā formā savienojot 3 apļus ar akcentētu 4.4m augstu smaili. Telts romantiski rotaļīgais veidols rada izsmalcinātu viesību atmosfēru.

Lotus Mahal pasākumu tets
...


Tā labā sajūta, kad priekšā vēl ir visa vasara …

Tā labā sajūta, kad priekšā vēl ir visa vasara …

Nav vienādu vasaru, katra vasara ir savādāka. Gan daba pamanās mūs pārsteigt, gan dažādi notikumi mūsu dzīves ritumā. Vasaras sākums vienmēr ir tik daudzsološs, tik daudz kas jāpiedzīvo, tik daudz kas jāredz un jāsajūt.

Ko Tu vēlies sajust šovasar?

Esam pieraduši pie 4 gada sezonām, taču arī vasara pie mums ir raibu raibā un katrs mēnesis ir atšķirīgs.

Kad tad īsti sākas vasara? Manējā sākas ar ievu ziediem un lakstīgalu treļļiem.

Vai zināji, ka dzied tikai lakstīgalu tēviņi kamēr mātīte būvē ligzdu? Un dziedāšana beidzas, tiko kā jāsāk barot mazuļi. Tādēļ, ja vēlies dzirdēt lastīgalas,...


Pirts rituāls “Pie Daugavas”

Pirts rituāls “Pie Daugavas”

Nāk rudens, vasarīgo svelmi nomaina dzestri vakari un kaut arī pa dienu vēl ir silts, vakaros jau gribās izkarsēties pirtiņā. Sevišķi patīkami ir atpūsties pirtiņā pēc svaigā gaisā pavadītas dienas - sportojot vai sēņojot.

Pirtiņa. pirts rituāli, muciņpirts, kempings pie daugavas

Kempings Ceriņi Pie Daugavas piedāvā ar malku kurināmu muciņpirti Daugavas krastā. Mūsu pirts ir mitra, ar iebūvētu ūdens trumuli un akmens krāvumu, kur uzmest garu. Pirtiņas cena 40 eiro par 2 stundām ar slotiņām, tējas krūzi un ēteriskajām eļļām pirts aromātam.

Pirtiņas starplaikos piedāvājam zāļu tēju no keramiķa Juris Tumulkans māla...


Bišu gulta, apiterapija Latvijā.

Bišu gulta, apiterapija Latvijā.

🐝  Vai zināji, kas ir bišu gulta?

Brīnišķīga relaksācija klausoties bišu zumēšanā un sajūtot stropa enerģiju un siltumu. Šāda bišu terapijas mājiņa atrodas mums kaimiņos "Jaunupītēs" Sērenes pagastā un ir pieejama pret ziedojumiem. Es ļoti iesaku to izmēģināt un pagulēt kopā ar bitēm.

bišu gulta, bišu mājiņa

Kas ir pirmais ko sajūt ieejot namiņā? Tā ir smarža, smaržo pēc medus, propolisa, miera un laimes. Smarža ir papildināta ar bišu zumēšanu, kas noved līdz transam līdzīgam veselīgam miegam, ar pilnīgi zaudētu laika izjūtu.

Zem lāviņas ir izvietoti...


Piektais vēsturiskais novads – Sēlija.

Piektais vēsturiskais novads – Sēlija.

Kaspars Ulsts, pilnu rakstu lasīt šeit.

Ir tāds novads Latvijā, kura itkā nemaz nav. Piektais vēsturiskais novads – Sēlija. Un ir tāda pilsēta Daugavas viņā krastā – Jaunjelgava (pilsētas statusā kopš 1647 (!), kurā šobrīd mīt vien 1800 iedzīvotāji. Padzirdējuši par jaunu glempingu pie Daugavas, nolēmām tur aizdoties un pie viena apskatīt šo neparasto novadu. Tad nu pēc kārtas.

Te, Daugavas krastā reiz slējušās lepnas sēļu mājas. 1924. gada gadsimta plūdos ledus krāvumi mājas...